Zapisz się
do newslettera
Aktualności
Nagrody dla wyróżniających się uczniów

Nagrody dla wyróżniających się uczniów

Pod koniec roku szkolnego, 18 czerwca, sala widowiskowa tworkowskiego Centrum Kultury zgromadziła laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz młodych sportowców, którzy reprezentowali swoje szkoły, a tym samym naszą gminę na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. 

Sukcesy odnoszone w wielu prestiżowych konkursach są efektem intensywnej pracy uczniów, świadczą także o zaangażowaniu nauczycieli, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie swoich podopiecznych. Wójt gminy Grzegorz Utracki i dyrektor GZOKSiT Daria Wieczorek wręczyli dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom i listy gratulacyjne ich opiekunom. Wśród nagrodzonych byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, a także przedszkolaki.

Przedstawiamy nagrodzonych uczniów i ich opiekunów

Przedszkole Bieńkowice
Grzegorz Fichna, Marcus Żyła.
Opiekun: Beata Kubny.

Przedszkole Tworków
Krystyna Staniczek, Tobiasz Kolonko, Joanna Pawlik.
Opiekunki: Barbara Kasza, Jolanta Pawlik, Małgorzata Kolonko.

SP Bieńkowice
Julia Klimża, Marcin Bożek, Nathalie Stroka, Kinga Zisch, Daniel Herzog, Roman Modlich, Niklas Mruszczyk, Weronika Zebrała, Patryk Kołodziejczyk, Weronika Socha.
Opiekunowie: Izabela Glenc-Porwoł, Aldona Musioł, Damian Matioszek, Agata Herman, Edyta Witeczek, Weronika Otawa, Marcin Jędorowicz.

SP Chałupki
Emila Buchcik, Małgorzata Walasiewicz, Emilia Gładki, Julia Zysiak, Laura Matuszek, Emilia Hojka, Paweł Wycisk, Dominika Boriński, Emilia Syszka, Aleksandra Langer, Martyna Zmuda, Anna Wycisk, Zuzanna Wolnik, Amelie Hojka, Jan Chrobok, Paweł Kania, Daniela Bacewicz, Nina Toczek.
Opiekunowie: Maria Gołąbek, Teresa Lipiec, Marta Paszek, Weronika Wycisk, Dariusz Wierzgoń, Janusz Mokrosz, Jarosław Drobczyk, Teofil Feliks, Viloletta Nowak, Barbara Misiak.

SP Krzyżanowice
Maja Adametz, Justyna Wiącek, Michał Uliczka, Weronika Krupa, Adam Kuschnuk, Klara Krupa, Wiktoria Moskwa, Julia Krakowczyk, Karolina Pawlar, Tobiasz Kwaśnica, Paulina Lasak, Nicola Lucyk, Marlena Bartodziej, Patrycja Błaszczok, Tomasz Pietrasz, Sara Trela.
Opiekunowie: Małgorzata Humieniuk, Piotr Hluchnik, Gabriela Kupiec-Kwaśnica, s. Anna Kiczyńska, ks. Jerzy Witeczek, Leonard Fulneczek, Renata Gołąbek, Ewa Kuczera, Sabina Nowak.

SP Tworków
Sarah Malcharek, Emilia Zawadzka, Natalie Grüner, Anita Mańczyk, Tobias Bielan, Emilie Grüner, Łukasz Buba, Michał Buba, Damian Krzyżok, Vanessa Mlak, Wiktoria Chudecka, Joanna Zygar, Sandra Czuraj, Justyna Bulenda, Julia Suchanek, Paulina Siegmund, Arkadiusz Strzelczyk.
Opiekunowie: Danuta Janoch, Iwona Wądołowska, Natalia Blachut-Kyrcz, Ewelina Miensopust, Edyta Obruśnik, Aleksandra Kucybała.
SP Zabełków
Natalia Klon, Nadine Gołąbek, Sandra Cymbaluk, uczniowie kółka przyrodniczego.
Opiekunowie: Dariusz Wierzgoń, Bernadeta Sternisko, Ewa Boriński.

SPORT

SP Bieńkowice
Natalia Kubny, Magdalena Daszkiewicz, Wiktoria Chojnacka, Emilia Korczok, Kamil Pawlik, Dominik Ryszka, Mateusz Fojcik, Miriam Karpisz, Kamila Kubiczek, Oskar Kubiczek, Dominik Popela, Oskar Panek, Tobiasz Sochacki, Natalia Kubiczek, Rafał Herber, Olivia Herber, Patrycja Cwik, Lena Tomaszowska, Jessica Blana, Michał Libowski, Jakub Cmok, Mateusz Barciaga, Rafał Runge, Amelia Miketa, Emilia Lamla, Monika Franica, Emilia Klimża, Natalia Kubala, Marcin Bożek, Natalia Markgraf.
Opiekun: Norbert Utrata.

SP Krzyżanowice
Julia Taborska, Weronika Krupa, Nikola Żaczek, Wiktoria Stuchły, Zuzanna Płoska, Natalia Chytroszek, Ewelina Krupa, Emilia Kegel, Marta Huptaś, Katarzyna Karnówka, Paulina Lasak, Sara Trela, Sara Stuchły, Aleksandra Krupa, Sandra Kuśka, Marta Organiściak, Daria Borowska, Klara Krupa, Paweł Sycha, Paweł Juraszek, Wojciech Stępień, Marek Kruppa, Jakub Bugla, Szymon Rubacki, Michał Fichna, Michał Uliczka, Łukasz Siwoń, Oliwier Kuśka, Rafał Kuhl, Kacper Michna, Michał Kuhn, Wiktor Krupa, Michał Fulneczek, Kamil Staniczek, Dawid Pawela, Piotr Gołąbek, Maksymilian Żbik.
Opiekunowie: Aleksandra Gajęcka i Krzysztof Popławski.

SP Tworków
Michał Tlon, Szymon Wojtaszek, Grzegorz Wojtek, Sarah Malcharek, Mateusz Starostka, Wiktor Stuchły, Kamil Tlon, Paulina Siegmund, Julia Cycoń, Natalia Małolepsza, Arkadiusz Strzelczyk, Seweryn Michna, Damian Krzyżok, Wojciech Zygar, Rafał Drajok, Kacper Mrozek, Julia Biela, Justyna Bulenda, Wiktoria Chudecka, Paulina Goryl, Emilia Grzenia, Joanna Zygar, Cassandra Hołomek, Aneta Siegmund, Sandra Czuraj, Julia Pietrasz, Fabian Białas, Paweł Grud, Jakub Jeremiasz, Piotr Pudzich, Dominik Więcek, Wojciech Widera, Emilia Domalewska, Klaudia Drajok, Suzie Grud, Julia Konik, Alicja Korczok, Elżbieta Krzykała, Julia Suchanek, Vivien Wądołowska, Emilia Zawadzka, Alicja Konieczny, Karolina Gorczowska, Patrycja Kolarczyk, Wojciech Damek, Paweł Ignatzy, Filip Kalisz, Kacper Ottlik, Samuel Kostrzewa, Kajetan Białas, Jakub Kogut, Igor Kuczaty, Mateusz Starostka, Tomasz Gawliczek, Martin Cwik, Kevin Krzykała.
Opiekun: Piotr Jeziorski.

W końcowej klasyfikacji rywalizacji sportowej szkół w gminie Krzyżanowice pierwsze miejsce w kategorii dzieci rocznik 2005 i młodsi zajęła Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach, drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Bieńkowicach, trzecie Szkoła Podstawowa w Tworkowie.

W rywalizacji sportowej młodzieży rocznik 2004-2002 (klasy gimnazjalne) pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Tworkowie, drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach, trzecie Szkoła Podstawowa w Bieńkowicach.

Galeria zdjęć (70)

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Stara wersja serwisu

Portal www.krzyzanowice.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij