Zapisz się
do newslettera
Aktualności
Football Project Jasienica zwycięzcą drugiego dnia Tworków Cup 2017

Football Project Jasienica zwycięzcą drugiego dnia Tworków Cup 2017

W drugim dniu 5. edycji Tworków Cup 2017 Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice zagrało 18 drużyn (nie przyjechały zgłoszone Unia Kosztowy i MKS Puszcza Niepołomice) - rocznik 2009 i młodsi.

Na czterech boiskach mierzyły się zespoły z naszego regionu jak i zagranicy. W każdym ze spotkań emocji nie brakowało. Kibice byli świadkami wielu ciekawych akcji oraz zagrań, których nie powstydziliby się dorośli piłkarze. Choć turniej w Tworkowie rozgrywany jest w większości dla dobrej zabawy, młodzi piłkarze walczyli o każdą piłkę. To świadczy o tym, że chcą grać i pokazać się z jak najlepszej strony, za co należą im się słowa pochwały i gromkie brawa.

Po kilku godzinach zmagań w tropikalnej pogodzie najlepsi okazali się gracze Football Project Jasienica. Drugie wywalczył zespół Zagłębie Sosnowiec, trzecie UKS Cieszyn. Tuż za podium uplasowała się drużyna LKS Tworków II (Czerwoni).  

Klasyfikacja końcowa

1. Football Project Jasienica
2. Zagłębie Sosnowiec
3. UKS Cieszyn
4. LKS Tworków II (Czerwoni)
5. FK Bohumin
6. Góral Istebna
7. MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
8. Naprzód Rydułtowy
9. MFK Havirov
10. Football Academy Żywiec
11. UKS Hattrick Głuchołazy
12. AP United
13. AP Estates
14. TJ Slovan Ostrava
15. Forteca Świerklany
16. AP Rybnik
17. TJ Sokol Szylerzowice
18. LKS Tworków

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik: Mieszko Bulik – FP Jasienica
Najlepszy bramkarz: Bartosz Stępień – LKS Tworków II
Najlepszy strzelec: Szymon Ryrych – UKS Piast Cieszyn

Wyniki fazy grupowej

Wyniki grupy A

FA Żywiec 0:3 Zagłębie Sosnowiec
Unia Kosztowy 0:3 MFK Havirov
FA Żywiec 3:1 AP Rybnik
Zagłębie Sosnowiec 3:0 Unia Kosztowy
MFK Havirov 5:0 AP Rybnik
FA Żywiec 3:0 Unia Kosztowy
Zagłębie Sosnowiec 10:0 AP Rybnik
FA Żywiec 2:4 MFK Havirov
AP Rybnik 3:0 Unia Kosztowy
MFK Havirov 0:6 Zagłębie Sosnowiec

Tabela grupy A: (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. Zagłębie Sosnowiec (12 22:0 +22)
2. MFK Havirov (9 12:8 +4)
3. FA Żywiec (6 8:8 0)
4. AP Rybnik (3 4:18 -14)
5. Unia Kosztowy (0 0:12 -12)

Wyniki grupy B

Góral Istebna 3:1 Forteca Świerklany
UKS Cieszyn 7:0 LKS Tworków
Góral Istebna 1:3 FK Bohumin
Forteca Świerklany 0:6 UKS Cieszyn
LKS Tworków 0:9 FK Bohumin
Góral Istebna 2:3 UKS Cieszyn
Forteca Świerklany 2:7 FK Bohumin
Góral Istebna 4:0 LKS Tworków
FK Bohumin 2:5 UKS Cieszyn
LKS Tworków 0:3 Forteca Świerklany

Tabela grupy B: (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. UKS Cieszyn (12 21:4 +17)
2. FK Bohumin (9 21:8 +13)
3. Góral Istebna (6 10:7 +3)
4. Forteca Świerklany     (3 6:16 -10)
5. LKS Tworków (0 0:23 -23)

Wyniki grupy C

FP Jasienica 3:1 AP United
MKP Odra 2:3 UKS Hattrick Głuchołazy
FP Jasienica 5:2 TJ Sokol Szylerzowice
AP United 1:4 MKP Odra
UKS Hattrick Głuchołazy 1:2 TJ Sokol Szylerzowice
FP Jasienica 3:2 MKP Odra
AP United 3:2 TJ Sokol Szylerzowice
FP Jasienica 2:0 UKS Hattrick Głuchołazy
TJ Sokol Szylerzowice 0:6 MKP Odra
UKS Hattrick Głuchołazy 0:0 AP United

Tabela grupy C: (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. FP Jasienica (12 13:5 +8)
2. MKP Odra (6 14:7    +7)
3. UKS Hattrick Głuchołazy (4 4:6 -2)
4. AP United (4 5:9 -4)
5. TJ Sokol Szylerzowice (3 6:15 -9)

Wynik grupy D

TJ Slovan Ostrava 3:0 MKS Puszcza Niepołomice
Naprzód Rydułtowy 0:1 LKS Tworków Czerwoni
TJ Slovan Ostrava 0:1 AP Estates
MKS Puszcza Niepołomice 0:3 Naprzód Rydułtowy
LKS Tworków Czerwoni 7:1 AP Estates
TJ Slovan Ostrava 1:4 Naprzód Rydułtowy
MKS Puszcza Niepołomice 0:3 AP Estates
TJ Slovan Ostrava 0:4 LKS Tworków Czerwoni
AP Estates 1:2 Naprzód Rydułtowy
LKS Tworków Czerwoni 3:0 MKS Puszcza Niepołomice

Tabela grupy D: (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. LKS Tworków Czerwoni (12 15:1 +14)
2. Naprzód Rydułtowy (9 9:3 +6)
3. AP Estates (6 6:9 -3)
4. TJ Slovan Ostrava (3 4:9 -5)
5. MKS Puszcza Niepołomice (0 0:12 -12)

Wyniki meczów o miejsca 15 – 18

AP Rybnik 4:2 LKS Tworków
TJ Sokol Szylerzowice 2:5 Forteca Świerklany
LKS Tworków 0:4 TJ Sokol Szylerzowice
Forteca Świerklany 8:2 LKS Tworków
AP Rybnik 5:3 TJ Sokol Szylerzowice
AP Rybnik 3:4 Forteca Świerklany

Tabela końcowa miejsc 15 - 18 (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. Forteca Świerklany     (9 17:7 +10)
2. AP Rybnik (6 12:9    +3)
3. TJ Sokol Szylerzowice (3    9:10 -1)
4. LKS Tworków (0 4    :16 -12)

Wyniki meczów o miejsca 11 – 14

UKS Hattrick Głuchołazy 2:0 AP Estates
AP United 3:1 TJ Slovan Ostrava
AP Estates 4:4 AP United
TJ Slovan Ostrava 1:3 AP Estates
UKS Hattrick Głuchołazy 1:1 AP United
UKS Hattrick Głuchołazy 5:0 TJ Slovan Ostrava

Tabela końcowa miejsc 11 - 14 (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. UKS Hattrick Głuchołazy (7 8:1 +7)
2. AP United (5 8:6 +2)
3. AP Estates (4 7:7 0)
4. TJ Slovan Ostrava (0 2:11 -9)

Wyniki meczów o miejsca 6 – 10

MFK Havirov 1:2 MKP Odra
Naprzód Rydułtowy 1:1 FA Żywiec
MFK Havirov 3:3 Góral Istebna
MKP Odra 2:1 Naprzód Rydułtowy
FA Żywiec 1:2 Góral Istebna
MFK Havirov 1:3 Naprzód Rydułtowy
MKP Odra 2:3 Góral Istebna
MFK Havirov 2:1 FA Żywiec
Góral Istebna 4:1 Naprzód Rydułtowy
FA Żywiec 1:4 MKP Odra

Tabela końcowa miejsc 6 – 10 (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. Góral Istebna (10 12:7 +5)
2. MKP Odra (9 10:6 +4)
3. Naprzód Rydułtowy (4 6:8 -2)
4. MFK Havirov (4 7:9 -2)
5. FA Żywiec (1 4:9 -5)

Wyniki meczów o miejsca 1 – 5

Zagłębie Sosnowiec 0:0 UKS Cieszyn
FP Jasienica 2:0 LKS Tworków Czerwoni
Zagłębie Sosnowiec 7:1 FK Bohumin
UKS Cieszyn 0:3 FP Jasienica
LKS Tworków Czerwoni 2:0 FK Bohumin
Zagłębie Sosnowiec 4:1 FP Jasienica
UKS Cieszyn 5:2 FK Bohumin
Zagłębie Sosnowiec 1:1 LKS Tworków Czerwoni
FK Bohumin 0:2 FP Jssienica
LKS Tworków Czerwoni 0:6 UKS Cieszyn

Tabela końcowa miejsc 1 – 5 (miejsce, drużyna, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy)

1. FP Jasienica (9 8:4 +4)
2. Zagłębie Sosnowiec (8 12:3 +9)
3. UKS Cieszyn (7 11:5 +6)
4. LKS Tworków Czerwoni (4 3:9 -6)
5. FK Bohumin (0 3:16 -13)

 

Zdj. z rozdania pucharów: Grzegorz Piszczan/www.naszraciborz.pl

Galeria zdjęć (336)

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Stara wersja serwisu

Portal www.krzyzanowice.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij