do newslettera
Logo migam
Aktualności

Gminny Turniej Skata

""W niedzielę 15 stycznia dwudziestu zawodników przystąpiło do walki o tytuł mistrza w Gminnym Turnieju Skata, który miał miejsce w krzyżanowickiej świetlicy. Rozgrywki trwały ponad pięć godzin. Najlepszym skaciorzem gminy okazał się pan Walter Zrostek z Krzyżanowic uzyskując 2451 punktów. To jego trzecie zwycięstwo z rzędu. Wicemistrzem został Krystian Cimała z Nowej Wioski (1973 punkty), III miejsce zajął Ryszard Ostapiński z Krzyżanowic (1855 punktów), IV miejsce wywalczył Erwin Szweda z Krzyżanowic (1782 punkty), a piąte wójt senior Wilhelm Wolnik (1766 punktów).

""Zwycięzcom nagrody wręczał dyrektor GZOKSiT Grzegorz Utracki oraz sekretarz Klubu Emilia Kubik. Sędzią głównym turnieju był jak co roku pan Andrzej Ogorzałek. Rozgrywki przygotował LKS Krzyżanowice. Natomiast cenne nagrody, które otrzymali zawodnicy zajmujący cztery pierwsze miejsca, ufundował Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki. Nagrodę pocieszenia, za zajęcie piątego miejsca i jednocześnie jako najstarszy wiekiem uczestnik turnieju, otrzymał Wilhelm Wolnik.

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.