Zapisz się
do newslettera
Logo migam

Inwestycyjna wizytówka Gminy Krzyżanowice

inwestuj-w-gminie_1

Drodzy mieszkańcy i inwestorzy Gminy ...

Uruchomiliśmy serwis do prezentowania oferty inwestycyjnej Gminy.

Wizytówka inwestycyjna dostępna jest pod adresem http://www.inwestujwgminie.pl/krzyzanowice

Gminne Nieruchomości na sprzedaż

Serwis zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat aktualnych nieruchomości gminnych - szczegółowe informacje o stanie prawnym, dostępie do mediów oraz obecnym użytkowaniu. Poznamy również datę przetargu. Każda nieruchomość posiada lokalizację na interaktywnej mapie Gminy, co ułatwia wyszukanie lokalizacji.

Tereny inwestycyjne

Nasza Gmina posiada również atrakcyjne tereny inwestycyjne. Serwis pozwala innowacyjnie je przeglądać i promować. Na kartach terenów znajdziemy szczegółowy opis oraz niezbędne dane techniczne. Przygotowaliśmy specjalne ulgi i zachęty dla przedsiębiorców inwestujących na tym obszarze.

Wizytówka inwestycyjna Gminy

Wizytówka inwestycyjna Gminy składa się z informacji statystycznych i opisowych zawierając najważniejsze informację o walorach inwestycyjnych Gminy. Panel dostępność komunikacyjna ukazuje informację o odległości Gminy od ważnych ośrodków miejskich, najbliższych lotnisk oraz dróg, co pozwala w szybki sposób sprawdzić położenie Gminy. Inwestorzy, którzy inwestują na naszym terenie prezentowani są w sekcji „Zainwestowali u nas”.

Do kogo skierowany jest serwis Inwestuj w Gminie?

Serwis InwestujwGminie.pl służy zarówno inwestorom i mieszkańcom. Możemy od teraz prezentować wszystkie najważniejsze informacje dlaczego warto inwestować i mieszkać w naszej Gminie wychodząc Wam naprzeciw.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Stara wersja serwisu

Portal www.krzyzanowice.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij