do newslettera
Logo migam
Aktualności
Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

""Chociaż w Trzecioku można złowić wielką rybę, bo są tam liny, karpie a nawet sumy – tym razem wędkarze musieli zadowolić się niewielkimi karasiami i płotkami. W dorocznych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy, które odbyły się w niedzielę 12 lipca w Tworkowie, wzięło udział dwudziestu dwóch seniorów i trzech juniorów.
Wśród seniorów pierwsze miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Krzysztof Kapłon z Raciborza, którego wynik to 7875 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Szczeponek z Krzyżanowic – 6595 pkt, a na trzecim Kazimierz Cieślak z Tworkowa – 5670 pkt.
W kategorii juniorzy pierwsze miejsce zajął Janusz Czerwiński z Krzyżanowic– 7720 pkt, drugie Marek Gawliczek – 4235 pkt, trzecie Łukasz Oczadły z Nowej Wioski – 1995 pkt. Puchary i dyplomu wręczał wędkarzom wójt gminy Leonard Fulneczek. Po zawodach, przy kiełbasce z grilla wędkarze zastanawiali się dlaczego "wielka ryba" i tym razem nie brała.

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.