do newslettera
Logo migam
Aktualności
Ryby nie brały… - zawody wędkarskie o Puchar Prezesa

Ryby nie brały… - zawody wędkarskie o Puchar Prezesa ""Niedziela 4 września okazała się dla zawodników startujących w spławikowych zawodach wędkarskich na Odrze niezbyt szczęśliwym dniem. Ponad 20 wędkarzy, zrzeszonych w krzyżanowickim kole PZW, rywalizowało o Puchar Prezesa Koła. Dopisała zarówno pogoda, jak i uczestnicy i tylko ryba nie chciała za bardzo brać, więc zawodnicy musieli zadowolić się tylko nieliczną drobnicą. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i wypoczynek.
Łowienie ryb zakończono o godzinie 11.30, a po ich zważeniu ogłoszono wyniki. W kategorii seniorów puchar zdobył Marcin Kapłon. Drugie miejsce zajął Paweł Śmietana, a trzecie Jerzy Girtler. W kategorii juniorów najlepszy był Szymon Błaszczok, drugi Łukasz Oczadły, a na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Stronczek. Jedyna kadetka, Emma Rąpała, zdobyła 200 pkt i puchar prezesa w swojej kategorii. W sumie złowiono 2,025 kg ryb – jak widać ryby wyjątkowo nie chciały brać, ale tak to już jest, że ryby biorą, kiedy chcą a nie, kiedy chcą wędkarze.

Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.