do newslettera
Logo migam
Aktualności
Puchar Wójta dla LKS 05 Tworków

""W niedzielę 20 lipca na boisku LKS Bieńkowice rozegrał się finał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. W meczu o najwyższe podium zwyciężyła jedenastka LKS 05 Tworków pokonując LKS Bieńkowice 8:2 (3:1). Trzecie miejsce zajęła drużyna z LKS Owsiszcze.
Tytuł króla strzelców trafił do Stefana Pawlika z drużyny Tworkowa, który zdobył cztery bramki.
Dyplomy, puchary i nagrody (piłki treningowe i meczówki) wręczył wójt gminy Grzegorz Utracki, który złożył także gratulacje zespołowi Tworkowa, za osiągnięcie podwójnego awansu – z A klasy do ligi okręgowej oraz z C klasy do B.

ZWYCIĘZCY TURNIEJU
1. LKS 05 Tworków
2. LKS Bieńkowice
3. LKS Owsiszcze

Rozgrywki eliminacyjne o puchar wójta, w których wzięło udział 7 drużyn – Bieńkowice, Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków, Zabełków – rozpoczęły się w sobotę 19 lipca.
Najlepsze okazały się ekipy Bieńkowic i Tworkowa. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Owsiszcz – drużyna ta w niedzielę już nie zagrała, ponieważ niektóre ekipy ze względu na aurę wycofały się z turnieju.